Kontakta oss

Vi tror på värdet av täta kontakter och du är alltid välkommen att höra av dig. Våra mejladresser och telefonnummer ser du här nedan.

Våra kontor hittar du på Bruksgatan 6 i Töreboda respektive Storgatan 53 i Örebro.

Huvudkontoret i Töreboda

Adress

Telefon

0506-160 95

E-post

info@novab.se

Följ oss

Filialen i Örebro

Adress

Telefon

019-25 75 10

E-post

info@novab.se

Kontaktpersoner

Arbetschefer

Peter Larm

Peter Larm

Arbetschef

070-682 82 06

peter.larm@novab.se

Per-Axel Brånfelt

Arbetschef

070-344 26 36

per-axel.branfelt@novab.se

Niklas Skagerstam

Arbetschef

070-682 82 63

niklas.skagerstam@novab.se

Platschefer

Malin Weinö

Platschef

073-922 75 81

malin.weino@novab.se

Lars Eklund

Platschef

070-682 88 81

lars.eklund@novab.se

Jonas Claesson

Platschef

070-682 82 59

jonas.claesson@novab.se

Tony Johansson

Platschef

070-682 82 03

tony.johansson@novab.se

Stengöran Hideborg

Platschef

070-682 88 50

stengoran.hideborg@novab.se

Pär Johansson

Platschef

070-682 85 51

par.johansson@novab.se

Erik Nilsson

Platschef

070-578 57 77

erik.nilsson@novab.se

Victor Gunnarsson

Platschef

070-682 82 33

victor.gunnarsson@novab.se

Produktion & projekt support

Anders Klang

KMA-ansvarig, Projektledning

070-682 83 30

anders.klang@novab.se

Anders Larm

Entreprenadingenjör

070-682 82 04

anders.larm@novab.se

Alexandra Larm

Entreprenadingenjör

070-261 46 41

alexandra.larm@novab.se

Johanna Karvosenoja

Projektingenjör

0506-184 07

johanna.karvosenoja@novab.se

Martin Håkansson

Projektingenjör

070-682 82 36, 0506-47 89 37

martin.hakansson@novab.se

Annika Nilsson

Koordinator

0506-160 95, 070-550 75 90

annika.nilsson@novab.se

Administration

Paulina Jacobsson

Personalansvarig

0506-184 17

paulina.jacobsson@novab.se

Ralf Schumann

Ekonomichef

073-093 75 96

ralf.schumann@novab.se

Maria Scherman Wallh

Redovisningsekonom

0506-160 95

maria.scherman@novab.se

Erik Randén

Fastighetsutveckling

0506-160 95

erik.randen@novab.se

Joachim Magnusson

VD

070-616 84 75

joachim.magnusson@novab.se

Kontakta oss!

Vi svarar gärna på dina frågor! Ring 0506-160 95 eller använd formuläret så kontaktar vi dig så snart vi kan. Fler uppgifter och kontaktpersoner hittar du ovan.

Samtycke
Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.